Adana Şoförlü Araç Kiralama

 

Misafirlerinize toplantılarına, gün içinde veya akşam randevularına konforlu ve güvenilir bir şekilde ve tam vaktinde gidebilmeleri için, İngilizce bilen tecrübeli şoförlerimiz eşliğinde VIP araçlarımızdan, binek araçlara kadar geniş seçenekler sunuyoruz.

Gruplar için büyük boy araçlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile beraber özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile iletişimizi sağlamak için bulunuyorlar.

Çukurova Fix rent a car şöförlü oto kiralama ile Sizin, sevdiklerinizin ve konuklarınızın istenildiği yere transferini, tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model araçlarımız ile üstelik çok ekonomik fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. İş gezileri, kongre ve toplantılarda, havaalanı geliş ve gidiş transferlerinizde kişi sayısına göre son model binek araç, minibüs ve otobüslerimizle gerçekleştiriyoruz.
 
Branşlarında uzman ve eğitimli kadromuz ile her zaman en iyi hizmeti amaçlıyoruz. Kişi sayısına göre ve özel istekler doğrultusunda farklı marka ve tasarımlara sahip araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın tümü son model araçlar olup, her geçen gün gelişen teknolojik donanımlarla yenilenmektedir. Ülkemize gelen yabancı üst düzey bürokratların ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzman ekibimiz ve son model VIP araçlarımız ile güvenli ve rahat üst düzey bir hizmet sunmaktayız.

Konuklarınızın terminal-gar ve havaalanı geliş ve gidişlerinde,otel ve kongre merkezlerine ulaşımlarının sağlanmasında, tüm gezi ve transfer hizmetleri, kokteyl, hoş geldiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar gibi organizasyonlarda ulaşımın sağlanmasındaki hizmetleri de tarafımızca sorunsuz olarak yerine getirilmektedir

Adana Şöförlü araç Kiralama
Şöförlü araç kiralama hizmeti veren şirketimiz geniş araç parkuru lisan bilen bay - bayan şöförlerimizle hizmet vermektedir.

V.I.P araçlarımız son model, bakımlı bir şekilde ve tecrübeli kadrolu şöförlerimiz eşliğinde trafik sorunu yaşamadan özel günlerinizde, kendinize zaman ayırmak istediğinizde hizmetinizdedir.

Adana Şöförlü Araba Kiralama
İstanbul'un en kaliteli VIP araç kiralama şirketlerinden biri olan  RENTAL son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış VIP araçlardan oluşan araç portföyü, protokol bilgisine sahip özel eğitim almış ve konusunda tecrübeli personeli ile önemli iş toplantılarınızı, düğün, nişan ve özel günlerinizi, sanatçıların turnelerini, kişiye özel transferlerinizi ve tüm VIP gezi organizasyonlarınızı en profesyonel bir şekilde organize ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.
Adana Şoförlü Araç Kiralama