Oto Kiralama' da 10. yıl Fix Rent A Car

Adana Araç kiralama ve filo kiralama konusunda 2000 yılından bu yana Adana'da faaliyet gösteren Fix Rent A Car , kiralık araç, özel şoförlü araç, filo kiralama ve transfer hizmetlerini müşterilerinin rahatı ve konforu için en üst seviyede kalite standartlarını sağlayarak vermeye çalışmaktadır.

GENÇ VE GÜVENLİ

Periyodik olarak bakımları yapılan bütün araçlarımızda ayrıca her kira dönüşünde genel temizlik ve 23 noktada kontrolü yapıldıktan sonra, tekrar kiralanmak üzere siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLER

Günlük oto kiralama, aylık veya belirli periyodlarda oto kiralama, şoförlü oto kiralama, transfer ve Vip hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunulmaktadır.

Web sayfası ile Fix Oto Kiralama Teknolojik yeniliklere daima açık olan Fix Araç Kiralama, siz müşterilerine daha hızlı , daha kolay hizmet verebilmek için online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araç filomuzu, araçlarımızın kiralık fiyatlarını, cinslerini, kiralamaya müsait olup olmadığını görebilir ve Oto kiralama kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

Adana Araç Kiralama sektöründe hızlı adımlarla büyüyen Fix Rent A Car, güveniniz ve güvenliğiniz için uzun yıllar daha sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

2016-2017 model araçlarla, ileri teknik sürüş kabiliyetine sahip personellerle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Oto Kiralama' da 10. yıl Fix Rent A Car