Oto Kiralama Mersin

Mersin Oto Kiralama

Araç kiralamada sadece Adana’nın değil tüm Çukurova bölgesinin lider firması olan Fix Rent A car tabi ki Mersin oto kiralama konusunda da hizmetinizde. Zengin araç filosu ile Mersin’in araç kiralama ihtiyacını kusursuz şekilde karşılayan Fix sayesinde siz de ihtiyacınız olan özelliklerde ve uygun fiyatlı araç kiralamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Geniş araç filosu

Fix rent a car Mersin araç kiralama hizmetinin en iyisi olmasını her şeyden önce geniş araç filosuna borçlu. Farklı ihtiyaçlara hitap eden büyüklük ve özelliklerde araçlarımız ile Mersin’de yaşayan ve iş için, ziyaret için bu güzel kente gelen müşterilerimizin ulaşım sorununu ortadan kaldırıyoruz. Yedi kişilik araçlarımız ve minibüslerimiz ailelerin, grupların transfer ve ulaşımlarını sağlamak için ideal birer alternatif.

Mersin havaalanı transfer

Mersin’de henüz havaalanı bulunmadığı için Adana havaalanından yapacağınız uçuşlarda havaalanı transfer hizmeti ile hem havaalanından karşılanmanızı sağlıyor hem de uçuşlarınıza zamanında ve güven içinde gitmenizi garantiliyoruz. Uzman, prezantabl, İngilizceye hakim şoför kadromuz Mersin havaalanı transfer konusunda bizi seçmenizi sağlayacak en önemli etkenler.

Güvenli araçlar

Fix Rent A Car olarak kiralayacağınız araçların güvenli olmasına azami özeni gösteriyoruz. Tüm araçlarımız maksimum güvenli olmalarının yanı sıra periyodik kontrolleri de düzenli olarak yaptırılarak siz müşterilerimizin her noktaya konforlu ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak için hazırlanıyor.

Mersin lüx araç kiralama

Araç filomuzda her bütçeye uygun sayısız alternatifin yanı sıra üst gelir grubuna mensup müşterilerimiz için lüks araçlar da yer alıyor. Mersin araç kiralama hizmeti almak isteyenler için filomuzda bulunan BMW, Mercedes gibi ünlü markaların şık, konforlu ve maksimum sürüş keyfi sağlayan araçlar mükemmel birer seçenek. Lüks araçlarımızı da şoförlü ya da şoförsüz olarak kiralayabileceğinizi de ekleyelim.

Kısacası Fix Rent A Car Adana’nın yanı sıra Mersin oto kiralamanın da en güvenilir ve hizmet yelpazesi en geniş firması olarak tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi bekliyor. web sitemizde gezinerek ihtiyaçlarınıza uygun, her bütçeye hitap eden araçlarımızı inceleyebilir ve kolayca araç kiralayabilirsiniz.