Transfer Hizmetleri

Çukurova Adana Fix Rent A Car Transfer hizmetinin avantajları

7 gün 24 saat hizmet saat hizmet sunar.
Siz ve misafirlerinizin güvenli ulaşımını sağlar.
Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle sorunsuz ulaşım sağlar.
Şirketinize bütçe ve profesyonel açıdan kolaylık sağlar.
Faturalama çalışarak ödeme akışınızı düzenler.
Pc pos makinesi ile kredi kartı ile ödeyerek anında faturanızı keser.
Profesyonel şoför kadronuzda tasarruf sağlar
Araçlarımızdaki navigasyon sistemi ile istenilen noktaya güvenli ve zamanında ulaşmanızı sağlar.

Fix Rent A Car TRANSFER HİZMETLERİ
Ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimizi belirtilen noktadan alıp istenilen noktaya ulaşımlarını profesyonel sağlamış olduğumuz hizmetimizdir.

Transfer hizmeti kurumsal firmalarımızın yoğun iş temposun da misafirlerini karşılamak zorlaştığında ve güvenli ve ekonomik ulaşım hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yaygın olarak talep etmektedir

Çukurova’nın nadide olan şehri Adana’da Oto kiralama kuruluşları arasında en tanınmış firma olmayı başaran Fix Araba kiralama firmamız 7/24 saat online hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Özellikle yaz ayının gelmesiyle gurbetçilerimizin yurda dönüş yapması Adana rent a car firmalarının büyük hareketlilğe maruz kalmasına neden olmuştur. Adana Şakirpaşa havaalanında oto kiralama hizmeti yanı sıra adana transfer hizmeti de sunan firmamız uygun fiyatları ve son model bakımlı araçları ile Çukurova Adana havaalanı transfer işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor

Vip Transfer ve Shuttle Hizmeti

Fix Rent A Car Vip Transfer hizmetini kullanarak havaalanı ulaşımınızı ve gün içerisinde ulaşmak istediğiniz her noktaya en konforlu ve prestijli araçlarımızla istediğiniz saatte, istediğiniz yerden ya da havaalanından alınarak istediğiniz adrese sizi ve değerli misafirlerinizi ulaştırabilirisiniz.

Transfer hizmetiyle en konforlu, lüks ,vip donanımlı ve tüm gereken güvenlik önlemleri alınmış araçlarımız eşliğinde, tecrübeli özel Şoförlerimizle birlikte gitmek istediğiniz yere gönül rahatlığıyla ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Fix Rent A Car Vip Transfer hizmetini kullanarak; kendi aracınızı kullanma, gittiğiniz yerde otoparkta yer arama, otoparkta ücret ödeme ve trafikteki olumsuz durumlarla uğraşmak zorunda kalmaz, araç kullanırken çekeceğiniz sıkıntılardan kurtulmuş olur, transferlerinizi hızlı bir şekilde yapmış olursunuz.

Adana Araç kiralama Vip Transfer ile Adana Havalimanına düzenlemiş olduğumuz özel transferlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fix Rent A Car Vip Transfer hizmetinden yararlanmak için 0322 454 57 15 numaramızı aramanız yeterli olacaktır.Müşteri temsilcilerimiz bilgileriniz doğrultusunda rezervasyonunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Fix Rent A Car Vip Transfer hizmetinin ayrıcalıklarının farkına varmak için bizi aramanız yeterli olacaktır

Transfer Hizmetleri